TürkTelekom, Vodafone ve Turkcell hatlı telefonlarından 9300'a SMS göndererek üyeliğini başlatabilirsin. (Yurtdışında yaşıyor ama Türkiye'deki operatörleri kullanıyorsan sen de SMS ile üye olabilirsin)

Aşağıdaki adımları izlemen yeterli;

Aylık RKLMVar paketi için mesaj alanına "EXXEN"

Aylık RKLMYok paketi için mesaj alanına "EXXEN REKLAMSIZ"  yazıp 9300'a gönderebilirsin.

Aktif bir EXXEN üyeliğin yoksa ve operatörüne Mobil Ödeme için onay verdiysen, aboneliğini başlatabilmemiz için senden son bir onay isteyeceğiz.

Gelen SMS'e "EVET" yazıp gönderdikten sonra sana gelen mesajda yazan şifre ve cep telefonu numaranla,  dilersen GooglePlay ya da Apple Store üzerinden EXXEN uygulamasını indirerek, dilersen WEB üzerinden internet tarayıcına www.exxen.com yazarak EXXEN'e giriş yapabilirsin.

Üye adı alanına cep telefonu numaranı, şifre alanına da sana gönderdiğimiz SMS'de yazan şifreyi girmen yeterli.

"Giriş Yap" butonuna bastıktan sonra, aşağıdaki resimde görülen alanlar için senden onay isteyeceğiz. İlgili alanları işaretleyip, "Devam Et" butonuna bastıktan sonra EXXEN'in zengin içeriklerini izlemeye başlayabilirsin.

Ücretlendirme aylık vergiler dahil,

Exxen Reklamlı Üyelik için Aylık 12.90 TL,

Exxen Reklamsız Üyelik için Aylık 22.90 TL olarak,

Mobil ödeme ile 7 gün ücretsiz izleme süresinin sonunda, faturana yansıtılacak ya da bakiyenden düşülecektir.

Mobil ödemeye kayıt olduğun cep numaranla daha önceden 7 günlük deneme süresini kullandıysan, seçtiğin paket tutarı faturana hemen yansıtılacak ya da bakiyenden düşülecektir.

Taahhüt yok, dilediğin zaman internet tarayıcın üzerinden www.exxen.com.tr ‘ye giriş yapıp, Hesap ve Ayarlar bölümünden Abonelik İptali yapabileceksin.

Mevcut numaranı başka bir operatöre taşıman halinde, aboneliğin iptal olacak. Aboneliğini yeniden başlatmak için, yeni operatörün üzerinden 9300'a SMS göndermen yeterli.

Keyifli Seyirler!