Promosyon kodunu kullanmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsin;

www.exxen.com'a giriş yaptıktan sonra bilgilerini eksiksiz doldur ve üyelik oluşturmaya başla.
Şifreni ve telefon numaranı gir.
Paketini seçip "Promosyon Kodum Var" butonuna tıkla
Promosyon kodunu girip "Devam Et" butonuna tıkla.
Kart bilgilerini gir, "Onayla ve Abone Ol" butonuna tıkla

Promosyon Kodu Kullanım Koşulları:

Kodlar tek kullanımlıktır.

Mevcut EXXEN üyelikleri ile kod kullanılamamaktadır.

Kodların aktif hale getirilmesi için EXXEN platformundan yeni üyelik oluşturulması gerekmektedir.

Dijital Kod ile başlatılan aboneliklerde, paket değişikliği yapılamamaktadır. Banka/Kredi kartı Bilgisi ve kampanya kodu girilen kurgunun söz konusu olduğu Abonelik’lerde üye paket değişikliği yapmak isterse ilgili kampanya kapsamında EXXEN tarafından kendisine tanınan faydalardan yararlanamayacaktır.

Abonelik başlatma ve/veya promosyon kodu ile sağlanılan faydalardan yararlanılabilmesi için, iletilen tek kullanımlık kodların EXXEN uygulamasına eksiksiz olarak girilmesi gerekmektedir.

Kampanya kodu ile başlatılan abonelik süresi başlangıcından itibaren belirtilen süre içerisinde veya ücretsiz üyelik hakkı bitmeden önce EXXEN üyeliğini iptal etmemesi halinde üyenin kartından ilgili tutar çekilecek ve üyeliği devam edecektir.

Kampanya ödül kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, satılamaz,  kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Üyelerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.