Exxen'i 2017 ve sonrası modellerdeki Samsung, Webos 4.0 ve üstü versiyonlardaki LG, Vestel, Arçelik, Beko, Grundig, Sunny, Regal, Toshiba, Altus, Onvo, Saba, Nordmende, Axen, Woon, Elton, Hi-Level gibi Smart TV’ler’de,  Philips ve Sony'nin Android TV özelliği mevcut modellerinde, Apple TV, Mi Stick, Mi Box gibi Android TV özelliğine sahip tüm cihazlarda izleyebilirsin. Uygulamaları indirmek için televizyonun İnternet'e bağlı olması gerektiğini unutma!

Samsung Smart TV Exxen Yükleme

2017 ve sonrası Samsung TV'de, uzaktan kumandanın Home (Giriş) butonuna bas. Bazı uzaktan kumandalarda bu tuşun üzerinde bir ev resmi vardır. Apps (Uygulamalar) seçeneğini seç ve "Select" (Seç) tuşuna bas. Bunu yapmak için sırasıyla uzaktan kumandanın ok tuşlarını kullanarak Apps (Uygulamalar) seçeneğine kaydır ve kumandanın çok renkli "Select" (Seç) tuşuna bas. Ekranın sağ üst köşesinde Search (Ara) sekmesini göreceksin. Search (Ara) kısmına EXXEN yaz.

Install (Yükle) butonunu seç ve "Select" (Seç) tuşuna bas. Bu buton uygulamanın adının altında olacak. Install (Yükle) butonunu seçtikten sonra uygulama indirilmeye başlayacak. İndirme bittikten sonra kullanıcı adı ve şifrenle giriş yapabilirsin.  

LG TV Exxen İndirme

webOS 4.0 ve üstü versiyonlardaki LG TV'de, uzaktan kumandanın SMART tuşuna bas. Bu seni ana sayfaya götürecek. Profil simgesini seç. Bu, ekranın sağ üst köşesindeki kişi şeklindeki simgedir. LG hesap bilgilerini gir ve Sign In (Oturum Aç) seçeneğini seç. Hesap bilgilerin e-posta adresini ve şifreni içerir. TV'nin uzaktan kumandasında yukarı kaydır. Bu, ana sayfanın sağa kaydırılmasını ve farklı uygulama kategorilerini görüntüleyebilmeni sağlar. Search (Ara) kısmına EXXEN yaz. İstendiğinde OK (TAMAM) butonunu seç. Seçtiğinde uygulama yüklenmeye başlayacak. İndirme tamamlandıktan sonra Install (Yükle) butonunun uygulamayı başlatacağı Launch (Başlat) butonunu seçebilirsin.